418 wizyt
.JPG) |
W indiańskim klimacie bawimy się w czasie wakacji, piękne pióropusze zrobione przez dzieci to symbol każdego Indianina i każdej Indianki. W czasie zabawy zorganizowanej przez nasze „ciocie” przedszkolaki poznały zwyczaje i zabawy, dowiedziały się co to jest totem, wigwam czy tipi, nauczyły się witać indiańskim okrzykiem czy polować na bizona. Wykonały strój dla siebie, ozdabiając go różnymi elementami papierowej wycinanki. Udało się zrobić „mini” szałas malując jak się chce i czym się chce. Był też szaman, który zachęcił wszystkich do zaklinania deszczu poprzez muzykę i taniec. Indiańska zabawa to jedna z wielu atrakcyjnych form spędzania wakacji w przedszkolu.
|
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
Kącik teatralny, a w nim skrzynia pełna skarbów. Uwielbiają przedszkolaki zabawy w przebieranie się i granie ról wymyślanych w swoim „mini” teatrze. Każdy uaktywnia swoją wyobraźnię i chętnie bawi się sztuką teatralną, myśląc: może Ja też będę aktorem.
|
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
Starszaki cały rok ciężko pracowali na swoje edukacyjne medale. Duma i szczęście w sercu przedszkolaka i „cioci” Beaty, która pomagała radzić sobie z trudnościami i osiągnąć sukces.
|
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG) |
.JPG)
|
Urodzinki to okazja do świętowania nie tylko w roku przedszkolnym, ale także w wakacje. Jubilaci czekają na ten świąteczny dzień, a wszyscy na porcję tortu. W przedszkolu Kidi urodzinki świętują zarówno nasze przedszkolaki, jak inne dzieci w ramach "Sobotnich Urodzinek w KIDI".
|
.JPG)
|
.JPG)
|
.JPG) |
Prace plastyczne: płaskie i przestrzenne to forma rozwijania umiejętności manualnych i twórczego działania.
|
.JPG) |
.JPG) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|